Nustatėme, kad naudojate pasenusią "Internet Explorer" versiją.

Svetainė gali veikti neteisingai.


Rekomenduojame atsisiųsti ir įdiegti naują naršyklę, pavyzdžiui, "Google Chrome", "Mozilla Firefox", "Microsoft Edge" arba bet kurią kitą naršyklę, suderinamą su šiuolaikiniais žiniatinklio kūrimo standartais.


Spustelėkite vieną iš toliau pateiktų piktogramų, kad pereitumėte į naujos naršyklės atsisiuntimo puslapį.

Naršyklė atsisiunčiama gamintojo svetainėje ir yra saugi bei nemokama.


Prekių grąžinimas ir keitimas

Stengiamės, kad mūsų parduotuvėje esančios nuotraukos kuo geriausiai atitiktų mūsų siūlomų prekių spalvas ir išvaizdą. Nors produkto aprašyme nurodėme kiekvienos prekės kiekvieno dydžio išmatavimus, gali atsitikti, kad gautas modelis Jums nepatiks arba netiks dėl kitų priežasčių. Prekes galite grąžinti arba pakeisti nenurodydami priežasties. Abu sprendimus lengva įgyvendinti. Kviečiame susipažinti su taisyklėmis.

 

 

Kaip galiu grąžinti prekę?

Norėdami grąžinti siuntą, supakuokite grąžinamas prekes kartu su grąžinimo dokumentais. Siuntą prašome išsiųsti Jūsų pasirinktu būdu - paštu arba kurjeriu - adresu: 

MDR24

Żytnia 15/21B

01-014 Varšuva

Lenkija

Grąžinimo išlaidas padengia Klientas. 

 

 

Kaip galiu pakeisti prekę?

Jei norite pakeisti prekę į kitą dydį arba modelį, susisiekite su mumis el. paštu kontaktas@mdr24.lt arba tel. +370 700 44 962

(Pr-Pn 10:00-18:00) ir rezervuokite pasirinktą prekę. Siuntą prašome išsiųsti Jūsų pasirinktu būdu - paštu arba kurjeriu - adresu: 

MDR24

Żytnia 15/21B

01-014 Varšuva

Lenkija

Grąžinimo išlaidas padengia Klientas. 

Jei prekę pakeisite į prekę už tą pačią kainą, turėsite sumokėti tik už pakartotinį pristatymą - 2,99€ (banko pavedimu) arba 4,99€ (pristatymo metu). Jei pasirinksite pigesnę prekę, grąžinsime Jums skirtumą, atskaičius 2,99€ už pakartotinį pristatymą. Jei brangesnę - skirtumą galite sumokėti banko pavedimu arba pristatymo metu.

 

 

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį?

Grąžinamos prekės turi būti tokios būklės, kokios buvo pristatytos. Ant jų negali būti jokių naudojimo žymių (kvepalų kvapo, dėmių, makiažo, skalbimo žymių). Prekės turi būti nepažeistos, nenešiotos ir privalo turėti visas etiketes.  

 

 

Ko negalima grąžinti?

Kelnaitės, pėdkelnės, šlaunų juostos ir apatiniai šortai priskiriami asmeninių apatinių drabužių kategorijai, todėl jų negalima grąžinti dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių.

 

 

Skundai

Parduodame naujas prekes be defektų. Skundus dėl prekės defektų galima pateikti per dvejus metus įsigijimo datos.

Mūsų prekės yra labai geros kokybės ir labai retai pasitaiko, kad prekė būtų nekokybiška. Tačiau taip gali nutikti. Siekiant išvengti šiuos retus atvejus, kiekviena prekė prieš išsiunčiant yra kruopščiai patikrinama. Jei gausite prekę su defektu, praneškite mums tel. +370 700 44 962 (Pr-Pn 10:00-18:00) arbo el. paštu kontaktas@mdr24.lt

Jei skundas bus patenkintas, per 14 dienų išsiųsime Jums naują prekę arba nedelsiant grąžinsime pinigus už įsigytas prekes ir siuntimo išlaidas į nurodytą banko sąskaitos numerį. Yra galimybė skundus spręsti ne teismo tvarka.

<> <>