×

Privatumo apžvalga

Galite reguliuoti visus slapukų nustatymų, naršyti skirtukus kairėje pusėje.

Nustatėme, kad naudojate pasenusią "Internet Explorer" versiją.

Svetainė gali veikti neteisingai.


Rekomenduojame atsisiųsti ir įdiegti naują naršyklę, pavyzdžiui, "Google Chrome", "Mozilla Firefox", "Microsoft Edge" arba bet kurią kitą naršyklę, suderinamą su šiuolaikiniais žiniatinklio kūrimo standartais.


Spustelėkite vieną iš toliau pateiktų piktogramų, kad pereitumėte į naujos naršyklės atsisiuntimo puslapį.

Naršyklė atsisiunčiama gamintojo svetainėje ir yra saugi bei nemokama.


PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS 

Stengiamės, kad mūsų parduotuvėje esančios nuotraukos kuo geriausiai atitiktų mūsų siūlomų prekių spalvas ir išvaizdą. Nors produkto aprašyme nurodėme kiekvienos prekės kiekvieno dydžio išmatavimus, gali atsitikti, kad gautas modelis Jums nepatiks arba netiks dėl kitų priežasčių. Prekes galite grąžinti arba pakeisti nenurodydami priežasties. Abu sprendimus lengva įgyvendinti. Kviečiame susipažinti su taisyklėmis.

 

 

KAIP GRĄŽINTI PREKĘ?

Norėdami grąžinti netikusią prekę, supakuokite ją kartu su užpildyta grąžinimo forma. 

Netikusią prekę prašome grąžinti adresu: 

Paxy – MDR24

Pulko g. 96 (LP EXPRESS DEPO)

62133 Alytus 

Lietuva

 

KAIP PAKEISTI PREKĘ?

Jei norite pakeisti prekę į kitą dydį arba modelį, susisiekite su mumis el. paštu kontaktas@mdr24.lt arba tel. +370 700 44 962

(Pr-Pn 10:00-18:00) ir rezervuokite pasirinktą prekę. 

Netikusią prekę prašome grąžinti aukščiau pateiktu adresu. 

Jei prekę pakeisite į prekę už tą pačią kainą, turėsite sumokėti tik už pakartotinį pristatymą. Jei pasirinksite pigesnę prekę, grąžinsime Jums skirtumą, o jei brangesnę - skirtumą galėsite sumokėti banko pavedimu arba pristatymo metu.

 

 

Į ką turėčiau atkreipti dėmesį?

Grąžinamos prekės turi būti tokios būklės, kokios buvo pristatytos. Ant jų negali būti jokių naudojimo žymių (kvepalų kvapo, dėmių, makiažo, skalbimo žymių). Prekės turi būti nepažeistos, nenešiotos ir privalo turėti visas etiketes.  

 

 

Ko negalima grąžinti?

Kelnaitės, pėdkelnės, šlaunų juostos ir apatiniai šortai priskiriami asmeninių apatinių drabužių kategorijai, todėl jų negalima grąžinti dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių.

 

 

Skundai

Parduodame naujas prekes be defektų. Skundus dėl prekės defektų galima pateikti per dvejus metus įsigijimo datos.

Mūsų prekės yra labai geros kokybės ir labai retai pasitaiko, kad prekė būtų nekokybiška. Tačiau taip gali nutikti. Siekiant išvengti šiuos retus atvejus, kiekviena prekė prieš išsiunčiant yra kruopščiai patikrinama. Jei gausite prekę su defektu, praneškite mums tel. +370 700 44 962 (Pr-Pn 10:00-18:00) arbo el. paštu kontaktas@mdr24.lt

Jei skundas bus patenkintas, per 14 dienų išsiųsime Jums naują prekę arba nedelsiant grąžinsime pinigus už įsigytas prekes ir siuntimo išlaidas į nurodytą banko sąskaitos numerį. Yra galimybė skundus spręsti ne teismo tvarka.

<> <>