Ładowanie

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Mūsų drabužių dydis nustatomas pagal lentelėje pateiktus matmenis. Kadangi kiekvienas gamintojas etiketėse naudoja skirtingus žymėjimus, verta atkreipti dėmesį į faktinius matmenis, nurodytus kiekvienos prekės aprašyme.

Jei nerandate Jums tinkamo dydžio, rašykite mums el. paštu kontaktas@mdr24.lt arba skambinkite telefonu +370 70 044 962. Mielai padėsime išsirinkti Jūsų figūrai tinkamą dydį.

Toliau pateikiame mūsų prekių matavimo būdą. Jei vis dar reikia papildomos informacijos, susisiekite su mumis.

jak-mierzyc_modelka.jpg

Kaip matuojamos mūsų prekės

A - krūtinės apimtis matuojama nuo pažasties iki pažasties, t. y. nuo tos vietos, kur rankovė jungiasi su palaidine ar suknele

B - liemens apimtis matuojama siauriausioje vietoje. Modelių, siaurėjančių ties liemeniu, šis dydis bus mažesnis už apimtį ties krūtine. Modeliai, kurių apačia platėjanti, bus platesni ties liemeniu nei ties krūtine.

C - klubų apimtis matuojama plačiausioje klubų vietoje.

Neįprasti matmenys

Kai kurie drabužių modeliai netelpa į jokią dydžio kategoriją. Pavyzdžiui, krūtinės apimtis bus daug mažesnė nei klubų apimtis. Šie modeliai pritaikyti moterims su didesniais klubais ir mažesne krūtine. Taip pat gali būti modelių, kurių krūtinės ir klubų apimtis yra vienoda.

Tokie neįprasti modeliai produkto aprašyme pažymėti komentaru.

Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą dydį

1. Nurodyti matmenys matuojami ant tiesaus paviršiaus, netempiant. Matmenys gali šiek tiek skirtis +/- 2 cm.

2. Geriausia išmatuoti panašius drabužius iš savo spintos ir patikrinti, ar jų išmatavimai atitinka produkto aprašyme nurodytus išmatavimus.

3. Modeliai, kurių sudėtyje yra elastano arba nailono, bus daug elastingesni ir labiau prigludę prie kūno.

4. Kai kurie modeliai yra labiau prigludę prie figūros, o kiti skirti dėvėti laisvai.

5. Jei Jūsų išmatavimai yra tarp dviejų dydžių, geriau rinkites didesnį dydį.

Nepamirškite, kad visada galite parašyti mums adresu kontaktas@mdr24.lt arba paskambinti telefonu +370 70 044 962 ir mes mielai padėsime išsirinkti Jūsų figūrai tinkamą dydį.