Ładowanie

Parduotuvės taisyklės

Parduotuvės savininkas: PASTAN Pawel Fabisiak, Lazurowa 4/144, 01-315 Varšuva, VAT: PL5222404798, Regon: 142304840. Verslininkas, vykdantis verslo veiklą pavadinimu Pastan Pawel Fabisiak, įregistruotas Plėtros ir finansų ministro tvarkomame Centriniame verslo ir informacijos apie verslo veiklą registre, NIP (VAT) PL5222404798, Regon 142304840, Lazurowa 4/144 01-315 Varšuva, Lenkija. 

Bendrosios nuostatos

Pirkėjas gali būti pilnametis fizinis asmuo, juridinis asmuo arba juridinio asmens statuso neturintis organizacinis vienetas (toliau - Pirkėjas). Visos Pardavėjo nurodytos kainos yra pateiktos eurais (EUR) ir yra bruto kainos (su įskaičiuotu PVM). Į prekių kainas neįskaičiuotos pristatymo išlaidos, nurodytos kiekvienos prekės aprašyme. Pirkimo parduotuvėje įrodymas yra sąskaita-faktūra.

Užsakymai

Pirkėjas internetu gali pirkti 24 val. per parą. Užsakymus galima pateikti naudojantis parduotuvės svetainėje esančia forma arba telefonu. Mokestis už telefono skambutį pagal operatoriaus tarifą. Įsigytas prekes kartu su sąskaita-faktūra siunčia Kurjerių bendrovė DPD Kliento nurodytu adresu arba į Kliento pasirinktą DPD paštomatą. Sutartis sudaroma, kai Pirkėjas pateikia užsakymą. Užsakymas, kurį Pirkėjas apmoka pristatymo metu, yra vykdomas nedelsiamai. Užsakymas, kurį Pirkėjas apmoka banko pavedimu arba elektronine bankininkyste, yra vykdomas po Pirkėjo įmokos įplaukimo į Pardavėjo banko sąskaitą. Pirkėjas gali atlikti užsakymo pakeitimus arba atšaukti užsakymą el. paštu arba telefonu.

Mokėjimo būdai

Pirkėjas gali pasirinkti šiuos mokėjimo būdus: PayPal/banko pavedimą/mokėjimąpristatymo metu. Išankstinis mokėjimas: PayPal, Paysera, Banko pavedimasį žemiau nurodytą sąskaitą, Imoje.

PASTAN Pawel Fabisiak, Lazurowa 4/144, 01-315 Varšuva, Lenkija

IBAN:PL35 1050 1038 1000 0091 1728 1338

SWIFT (BIC) kodas:INGBPLPW

Mokėjimas pristatymo metu: Grynaisiais pinigais, Banko kortele

Prekių pristatymas

Užsakymas, kurį Pirkėjas apmoka pristatymo metu, yra vykdomas nedelsiamai. Užsakymas, kurį Pirkėjas apmoka banko pavedimu arba elektronine bankininkyste, yra vykdomas po Pirkėjo įmokos įplaukimo į Pardavėjo banko sąskaitą. Kiekvieno modelio ir dydžio prieinamumas nurodomas užsakymo metu. Jei prekė yra prieinama, tai reiškia, kad ji yra mūsų sandėlyje ir bus išsiųsta ne vėliau kaip kitą darbo dieną. Kadangi prekiaujame keliose skirtingose vietose, gali būti, kad parduotuvėje įsigytos prekėsfiziškai neturėsime sandėlyje. Tokiais atvejais siūlome keitimą į kitą modelį, pateikiame datą, kada produktas bus prieinamas arba tą pačią dieną grąžiname visą apmokėto užsakymo sumą. Pristatymo būdą Pirkėjas pasirenka pateikdamas užsakymą. Pristatymo kaina nurodoma prie kiekvienos pristatymo formos.

Prekių grąžinimas ir keitimas

Pirkėjasturi teisę nenurodydamas jokios priežasties per 30 (trisdešimt) dienų, nuo to laiko, kai Pirkėjas ar jo nurodytas asmuo (išskyrus vežėją) gauna prekę, atsisakyti nuotolinės ne prekybos vietoje sudarytos pirkimo–pardavimo sutarties. Kelnaitės, pėdkelnės, šlaunų juostos ir apatiniai šortai priskiriami asmeninių apatinių drabužių kategorijai, todėl jų negalima grąžinti dėl sveikatos apsaugos ir higienos priežasčių.

Grąžinamas prekes kartu su Grąžinimo forma prašome išsiųsti adresu:

MDR24
Paxy – MDR24
Pulko g. 96
62133 Alytus
Lietuva

Daugiau informacijos apie prekių keitimą ir grąžinimą rasite parduotuvės svetainėje skiltyje Keitimas ir grąžinimas.

Verslininkas, perkantis ne verslo tikslais, turi teisę atsisakyti sutarties per 30 dienų nuo užsakymo gavimo dienos.
Jei užsakymas atšaukiamas, siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.
Verslininkas turi teisę pranešti pardavėjui apie defektą, t. y. pasinaudoti garantija, jei defektas nustatomas nepasibaigus dvejų metų laikotarpiui nuo pristatymo dienos.

Skundai

Parduodame tik naujas prekes be defektų. Skundus dėl prekės defektų galima pateikti per dvejus metus nuo įsigijimo datos.

Mūsų prekės yra labai geros kokybės ir labai retai pasitaiko, kad prekė būtų nekokybiška. Tačiau taip gali nutikti. Siekiant išvengti šiuos retus atvejus, kiekviena prekė prieš išsiunčiant yra kruopščiai patikrinama. Jei gausite prekę su defektu, praneškite mums tel. +370 700 44 962 (Pr-Pn 9:00-21:00) arbo el. paštu kontaktas@mdr24.lt.

Jei skundas bus patenkintas, per 14 dienų išsiųsime Jums naują prekę arba nedelsiant grąžinsime pinigus už įsigytas prekes ir siuntimo išlaidas į nurodytą banko sąskaitos numerį. Yra galimybė skundus spręsti ne teismo tvarka.

Asmens duomenų apsauga

Daugiau informacijos apie asmens duomenų apsaugą rasite parduotuvės svetainėje skiltyje Privatumo politika.

Galutinės nuostatos

Jokia šių taisyklių dalis nėra skirta pažeisti Pirkėjo teises. Jei kuri nors Taisyklių ir sąlygų dalis neatitinka galiojančių teisės aktų, Pardavėjas pareiškia, kad besąlygiškai laikosi šių teisės aktų taikymo vietoj ginčijamos Taisyklių ir sąlygų nuostatos. Registruotiems klientams el. paštu pranešama apie Taisyklių pakeitimus ir jų taikymo sritį. Pranešimas bus išsiųstas likus ne mažiau kaip 30 dienų iki naujų taisyklių įsigaliojimo. Užsakymo vykdymo metu ir visą garantinės priežiūros laikotarpį Pirkėjas privalo laikytis taisyklių, su kuriomis jis sutiko pateikdamas užsakymą. Šiose taisyklėse neaptartais klausimais taikomi atitinkami galiojantys įstatymai. Ginčus nagrinėja kompetentingos vietos ir materialinės jurisdikcijos teismas.