Ładowanie

MDR24 – tai internetinė moteriškų XXL drabužių parduotuvė prekiaujanti 46-64 dydžiais. Parduotuvę įkūrėme 2013 metais Lenkijoje, o dėl populiarumo ir gausaus Klienčių susidomėjimo iš Lietuvos, nusprendėme sukurti lietuvišką parduotuvės versiją. Norėdami palengvinti apsipirkimą internetu mūsų Klientėms iš Lietuvos, 2021 metais atidarėme MDR24.lt. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tūkstančius geriausių lenkiškų gamintojų XXL moteriškų drabužių, apatinio trikotažo ir aksesuarų, pasižyminčių didžiausiu dėmesiu detalėms ir aukšta siuvimo kokybe.

AUKŠTOS KOKYBĖS PRODUKTAI

Mūsų siūlomas prekes siuvame Lenkijoje. Bendradarbiaujame su lenkiškomis siuvyklomis, tad galime užtikrinti aukštą drabužių ir aksesuarų kokybę.

GREITAS PREKIŲ IŠSIUNTIMAS.

Garantuojame greitą pristatymą ir prieinamą pristatymo kainą. Užsakymai, patvirtinti darbo dienomis iki 14 val., išsiunčiami tą pačią dieną. Visus užsakymus siunčiame iš Lenkijos DPD kurjeriu, o pristatymo kaina - tik 2,99 €.

SKLANDUS PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Norėdami grąžinti prekes, išsiųskite jas puslapio apačioje nurodytu parduotuvės adresu Jūsų pasirinktu kurjeriu arba paštu. Pinigus grąžinsime per 7 dienas nuo siuntinio gavimo dienos. O jei norite pakeisti prekę į kitą dydį ar modelį, galite susisiekti su mumis el. paštu (kontaktas@mdr24.lt) arba telefonu (+370 70 044 962) ir rezervuotį pasirinktą prekę.

KALBAME LIETUVIŠKAI

Žinome, kad mūsų Klientai mėgsta susisiekti su mumis telefonu – patariame kokį dydį pasirinkti, padedame išspręsti pristatymo ir grąžinimo klausimus. Mūsų konsultantai, kalbantys lietuviškai, yra Jūsų paslaugomis šiuo telefono numeriu +370 70 044 962. Klientų aptarnavimo linija veikia nuo Pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00 iki 21:00 val. Taip pat galite susisiekti el. paštu: kontaktas@mdr24.lt.

TEIGIAMI ATSILIEPIMAI

Taip pat kviečiame apsilankyti mūsų "Facebook" paskyroje: facebook.com/mdr24.lt. Čia informuojame apie naujienas, nuolaidas ir išpardavimus.

O jei norite sužinoti kitų Klientų atsiliepimus ir nuomones apie mūsų parduotuvę, apsilankykite mūsų lenkiškame "Facebook" profilyje, kuris veikia nuo 2013 m. Per šį laiką surinkome beveik 100 000 gerbėjų ir daugybę komentarų.

Kviečiame apsipirkti!

KONTAKTINĖ INFORMACIJA:

Paxy – MDR24

Pulko g. 96, 62133 Alytus, Lietuva

37070044962